Alfamax Yangın Algılama Sistemleri

ALFAMAX Hakkında

Alfamax 30 yıllık geçmişi ile "Öncelik kalite ve müşteri memnuniyetidir” ilkesini hedef edinerek büyümesini sürdürmüştür. Dünya standartlarında yangın algılama sistemleri, hemşire çağrı sistemleri, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri üretmektedir. Alfamax deneyimli ve konusunda uzman çalışanları ile disiplinli, sorumluluk sahibi, gelişen teknolojileri takip ederek ArGe ve üretim çalışmalarıyla dünya standartlarında yeni teknolojik ürünler sunmaktadır. Kendi sektöründe gelinen noktadan daha ileriye giderek yurt içi ve dışı pazarlarda kendisini kanıtlayan ürünlere imza atmaktadır. Şirketimiz gelişen teknolojileri takip ederek çağa ayak uyduran, dünya standartlarında ürünler sunan, ülkemizi Avrupa’da ve dünyanın birçok ülkesinde temsil ederek ve aranan bir marka olma yolunda ilerlemekte ve hedeflerini gerçekleştirme yolunda ilerlemektedir. Dünya standartlarında bir ArGe ve Üretim ana hedefimizdir.

Misyonumuz
&Vizyonumuz

MİSYONUMUZ; Elektronik güvenlik ve emniyet yapı donanımları konusunda hayatı kolaylaştıran ve yaşam kurtaran teknolojiler üretmek, geliştirmek ve sunmak.

VİZYONUMUZ; Ülkemizin, Dünya'nın elektronik yapı donanımları konusunda ürün ve hizmet geliştiren, üreten ve sunduğu teknolojiyle tercih edilen öncü kuruluş olmak.

Alfamax Yangın Algılama Sistemleri
Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak çerezlerin kullanımına rıza gösterirsiniz.